Loading...
demo251 avatar demo251 -25 Точки

разликата между софтуерния  инжинер и програмиста

Здравейте,каква е разликата между софтуерния  инжинер и програмиста каква работа извршват и имат ли нещо общо,в детайли какво правят и двамата или е едно и също нещо. Според,мен програмиста, пише код а инжнера   прави и други неща, чувал сам че,е едно и също

Тагове:
-9
Programming Basics 22/06/2016 19:16:04
demo251 avatar demo251 -25 Точки

И аз така съм чувал

-1
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Наблюдавам активността ти във форума и, с риск да кривна от темата, искам да те предупредя, че ако не започнеш да спазваш форумните правила, то ти рискуваш да изгубиш своето право да задаваш въпроси

Причините са следните: 

  • Заглавието на всичките ти въпроси е "въпроси за програмирането" без значение какво е съдържанието
  • Тагваш всичките си постове с "helloo"
  • Въпросите ти са лошо форматирани
  • Информацята, която търсиш може лесно да се намери в други теми или Google

Какво можеш да направиш:

  • Използвай описателни заглавия, свързани със съдържанието на въпроса ти (примерно за този може да е "Разликата между софтуерен инженер и програмист" )
  • Запознай се добре с правилата на форума
  • Използвай адекватни тагове
  • Формулирай въпросите си по-добре и винаги търси в други теми преди да питаш
13
22/06/2016 13:05:39
demo251 avatar demo251 -25 Точки

Каква Шльокавицата, Аз по принцип съм  свикнал да пиша на латиница, може би за това се е получило така. Не бях прочел, правилата, по обстоино за което се извинявам. За какв изказ няма нужда от такъв, разбор. Колкто до другия, Въпрос нестава само със,цък.посто исках отговор на въпроса. Ако не  изкаш да коментираш, недей Няма нужда, от такива, неща .А само от отговори на въпросте.

-10
22/06/2016 17:28:21
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Шльокавицата, пунктуацията и изказа не смятам, че трябва да се коментира изобщо, но все пак ще се опитам да отговоря.

tova sa vapprosi svarzani s programiraneto kakvo drogo zaglavie da napisha

Тук (във форума) всички въпроси са свързани с програмиране. Според теб всички теми трябва да се казват по един и същ начин понеже са на една тематика?

 kolkoto do tagovete ne sam zapoznat za kakvo se izpolzvat pisha helloo

Таговете са ключови думи, които са релевантни и описват най-добре съдържанието на отворената тема. Поставят се с цел ако някой друг потребител търси подобна тема да открие тези, които са най-сходи спрямо таговете.

i kak spored vas da otkriq v google kakva e razlikata  mejdu softuernia injiner i programist

Ето тук е отговора: ЦЪК

ne sznam ce trqbva da takava stepen da sam zapoznat s pravilata na foruma

Дори и да не си знаел, че трябва да спазваш правилата, след като са ти направили забележка се подразбира, че трябва да ги прочетеш по-обстойно и да редактираш темите, които си писал или поне следващите ти постове да не са в разрез с тях.

9
22/06/2016 12:23:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.