Loading...
Losko avatar Losko 69 Точки

Паркоместа до СофтУни

Здравейте.
Аз както и много колеги от цялата страна ( предполагам ) ще дойдат на 28.08.2016г със собствен танспорт.

Та въпроса ми е. С какви паркоместа разполага университета и слирането в съседните улици проблем ли е?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Преди беше така - изпита се провеждаше по места - в съответния град, където се провеждаха курсовете (с изключение на On-Line обучението - при него изпита е в София), но за 28. 08 незнам- според мен пак ще е по места. Ще се разбере.

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Изпитът за всички от цялата страна ще е в Софя.

2
Losko avatar Losko 69 Точки

Именно за това питам...

0
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравейте!

Според мен най - перфектния вариант за всички идващи извън София е да си оставят автомобилите примерно на Цариградско шосе в паркинга на метрото до Експо центъра /платен е, но не е скъпо - нещо като 0.50лв на час/ и след това с метро до метростанция Г.М. Димитров и са за 10 мин пеша до СофтУни.

Иначе може да се паркира около университета, но ако не ви напряга примерно да търсите места и т.н. - аз лично обичам по- нестресовия начин!

Успехи на всички!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.