Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

m.nikolov97 avatar m.nikolov97 25 Точки

Такса изпит

Здравейте ! Искам да попитам дали опцията за заплащане в брой за изпита (който е на 28 август) означава , че ако я избера мога да платя утре на лекцията? И е по банков път защо в сайта след като съм избрал опция банков превод не ми излиза номера на сметката и в коя банка е? Благодаря предварително за помощта :)

Тагове:
0
Programming Basics 24/06/2016 14:12:58
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Здравей. избираш по какъв начин да платиш по банков път, easypay, (мисля, че може и на информацип на унито), дават ти код и отиваш и плащаш.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Само да знаеш, че събота и неделя няма никой на рецепцията.

0
a.voivodov avatar a.voivodov 21 Точки

Най-лесния начин е eseypay или кредитна карта. Аз лично платих с карта става бързо.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравейте! Ще използвам тази тема, за да не отварям нова.

На 28 август се явих на изпит, но не се представих добре. Въпреки това ме приеха, но смятам да се явя на приемния изпит отново на 20 ноември за да затвърдя знанията си и товага да запиша Tehc модул. Таксата за явяване променя ли се или си остава 50лв.? 

Хубав ден на всички!

0
Shinigami avatar Shinigami 24 Точки

Мисля че за повишителния/поправавителните изпити е 20лв.

1
damyan91 avatar damyan91 91 Точки

Точно както е казал колегата, таксата за повишителен/поправителен изпит е 20 лв.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.