Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cvetkov.a avatar cvetkov.a 1 Точки

Домашни

Привет! Тъй като домашните взимат малък процент от оценката накрая, искам да попитам възможно ли е без да са предадени всички домашни пак да се получат всичките възможни кредити от курса?

Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки
Best Answer

На практика е напълно възможно колега. Нали взимаме пълен брой кредити при оценка над 5.00. Тоест ако крайният изпит е 90% от оценката, при оценка 6.00 би трябвало да имаш крайна оценка 5.40, дори и да нямаш други бонус точки.

2
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Сигурен ли си, че с оценка 5.00 и нагоре се взима пълния брой кредити?

-1
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Сега не мога да намеря къде точно го пише черно на бяло, но е така. При оценка над 5.00 взимаш сертификат, както и пълният брой кредити. Ето тук пише за сертификата -> link.

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Това е относително много, ако имаш бонус точки от форума и нямаш домашни може би, ще се компенсират точките, но според мен най-добре да си пишеш колкото можеш домашните, дори и всичките да не успееш, колкото можеше толкова. Пък и тук можеш да попиташ, за някоя задача като закъсаш, винаги ще се намери някой да ти удари едно рамо.

0
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

Колега давай всичко от себе си! Аз лично в момента разполагам с изключително малко време и гледам да наваксвам и на двете места, като срок за домашни не съм пропускал до сега!

Старанието му е майката, в крайна сметка, чрез правене ще научиш повече от просто гледане на видеа!

Лека вечер! cheeky

0
antoan_s avatar antoan_s 5 Точки

Най добре е да отделяш по един час сутрин и по един час вечер на домашните. Така не се усеща времето а пък задачите въвят и деня ти е свободен за нетоложимите задължения. 

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Доколкото знам домашните са 10% от този курс и е хубаво да ги правиш за да се запознаеш с различните технологии и да добиеш добра обща култура, но ако вече си решила с коя технология ще се занимаваш и не ти се губи време може да започнеш да се подготвяш за крайният изпит, който е 90% от оценката и би трябвало да е достатъчен за пълните кредити от курса. Разбира се още не е ясно какво ще се изисква на изпита, но доколкото знам ще е блок или сайт съдържащ това, което ни проподават.

0
H.Stoyanov avatar H.Stoyanov 115 Точки

То дори няма да е изпит, както обясняваха в началото (има го и в заданието) сайта който трябва да правим е минимум 3 страници + още страници, колкото е броя на членовете на екипа. В крайна сметка е добре, според мен, човек да пробва от всичко по малко и сам да прецени, кое му допада най-много (лошото е, че трудните и добре платените платформи са накрая оставени...)

Лека вечер! wink

0
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

"трудните и добре платените платформи са накрая оставени..."?

JavaScript не е ли най-разпространен и също се заплаща добре за познания по него? Искаш да кажеш, че C# и JAVA са по-добре платени, така ли?

0
Martotko avatar Martotko 88 Точки

Странно защо никой не споменава PHP  smiley

0
bardjo avatar bardjo -1 Точки

Здрасти !

Не мисля, че ще получиш всички точки , понеже при присъствено обучение за родовното предаване на домашни дават до 10%, а ако не си ги пишеш и предаваш на време може да те преместят в он-лайн обучение.

А ако си он-лайне обучение мисля, че нямаше голямо значение , понеже почти всички точки накрая ти зависят от изпита.

-2
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

bardjo Тук не съм съгласен, няма как да те преместят от редовна в онлайн форма на оучение, това се отнася само за входния курс. В него не се задължават онлайн студентите да пишат домашни, но тук вече са задължителни, без значение каква форма на обучение си !

0
bardjo avatar bardjo -1 Точки

Ми по датата на въпроса предположих че е за входния курс, моя грешка.

Да това се отнася само за входния по нататък домашните са задължителни и имат значение за краината оценка

 

0
IvoArsov avatar IvoArsov 44 Точки

На мен ми е интересно друго, като ги качваме в инстанцията на курса, някой проверява ли ги или просто си стоят там?
Защото няма опция тип "оцени другарче", пък е добре все пак да получаваме някаква обратна връзка.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Домашните в Judge се проверяват автоматично, а тези който пращаме под формата на zip, казаха че за този курс те ще ни ги проверяват а не ние помежду си.

1
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Виждам че домашните не ми излизат в сайта на СофтУни,. това проблем ли е ,. или е достатъчно да ги има в Judge системата

-1
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Достатъчно е да ги събмитваш в judge.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.