Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

chavdardim avatar chavdardim 17 Точки

Превоз до SoftUni

Аз съм с кола и ще се движа почти всеки път от квартал Витоша(до Студентски) и обратно.Сряда съм от 6 часа и Неделя от 10 сутринта.

Предлагам всеки,който е с кола и има желание да вземе някой,който да остави по път, да пише отдолу.

Предлагам да желаещите за превоз да пишат лично (Фейсбук,Скайп и т.н.) на съответния щофьор,за да не се препълни темата.

П.П. Неслучайно написах студентски.Мога да оставям и в студентски тъй като ми е по път.Тъй като се бъгна след моя редакция  пускам темата отново.

Тагове:
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Добра идея колега!

И аз предлагам услугите си - понеделник и сряда ще пътувам от хиподрума към софтуни, минавам през центъра.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Ако може бих си запазила едно място за сряда вечерта до Орлов мост (ако някой от вас минава оттам), тъй като този квартал вечер ми изглежда малко страшничък :D

Мерси предварително! Пък ще черпя кафе ;)

0
tinta avatar tinta 4 Точки

А, супер - ако има още свободни места ще може ли едно и за мен (аз съм към Лозенец по принцип, но дефакто всяко приближаване към цивилизация с метро спирка ми върши работа :-).

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

За съжаление точно през орлов не минавам. Но има близки точки :)

Иначе на отиване съм по България, после Раковска и после по Дондуков надясно, а на връщане по моста чавдар и само направо по дондуков и тодор александров, точно до метростанция сердика минавам (това на връщане).. вижте си някой ако го устройва някъде по маршрута да го взимам/оставям да ме намери във фб :)

0
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

Ако някой минава през Цариградско и по-точно Площад на Авиацията за сряда от 18:00 и неделя от 14:00 и има свободно място в колата си да казва :) 

П.С. Страхотна идея да се направи такава тема колега!

0
chavdardim avatar chavdardim 17 Точки

Аз тръвам от метро спирката на Г.М. Димитров и на отиване минавам през квартал Изток и Редута,за да избегна задръстванията.

На връщане съм през Телевизионата кула,Драган Цанков и мога да мина през студентски.Иначе минавам през Г.М. Димитров и Симеоновско.

1
gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки
Здравей, имаш ли още едно свободно място в сряда ?
0
chavdardim avatar chavdardim 17 Точки

Да, имам.Можеш да ми пишеш на лична.

0
mantodeus avatar mantodeus 17 Точки

Браво за идеята. Аз от Г.М. Димитров да стигна до СофтУни сменям три транспорта, ако има някой Сряда от 6 и Неделя от 10, с едно свободно място да минава покрай района голямо облекчение би било.

0
chavdardim avatar chavdardim 17 Точки

Аз минавам оттам и съм точно в тия часове на курс.Пиши ми ако искаш на лична.

1
VelizarValkov avatar VelizarValkov 35 Точки
Здравейте, има ли някой който да пътува с кола по булевардите Бъкстон, България, Цар Борис 3-ти, Дойран, Гоце делчев или Околовръстното шосе, тъй като всички са ми на бърз достъп от нас, но за жалост не разполагам с кола и нямам друг удобен транспорт до Хаджи Димитър освен 2-ка тролей, а през седмицата е доста натоварено движението по маршрута. Записал съм се на лекциите на английски - петък и вторник от 14-18ч. Ако има някой с който да си разделяме разходите по пътя ще съм изключително благодарен.
0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Хубава тема, пътувам във вторник и петък за лекциите от 14ч. Идвам от Дружба 1, през Цариградско/Плиска, после през Подуене и оттам към университета. Мога да взема някой.

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Здрасти Лена,

Ще може ли да се join-a за Вторник? Тъй като идвам от Младост 4 може да те чакам където кажеш и в колкото кажеш :)

 

Благодаря предварително!

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Да, няма проблем. Има ли вариант да си разменим телефони, без да ги пускаме тук? Има ли възможност за лични съобщения, не намирам undecided

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Май няма :) Ако имаш facebook ми го дай да те намеря. Ако не и linked in и skype вършат работа.

0
fearty avatar fearty 0 Точки

Аз ходя събота и неделя тръгвам от младост 4, ако някой иска да се вози с мен да заповяда :) за сега сам се возя.

0
noirdeer avatar noirdeer 4 Точки

Аз пък пътувам от центъра (до Попа) в събота и неделя от 10. Имам кола, обаче не мога да я карам. :) Ако някой живее наблизо и може да кара кола, може да се движим заедно с моята.

0
wooden_jesus avatar wooden_jesus 6 Точки

Да се научиш да караш! Точно на 2 мин от СофтУни има полигон(където е ДАИ).

0
r_neshev avatar r_neshev 2 Точки

Пътувам с метро от джеймс баучер и после с тролей 2-ка от подлеза на НДК , петък и събота от 18 до 22. Ако някой иска компания да заповяда :)

0
wooden_jesus avatar wooden_jesus 6 Точки

С 1-чката ще и е по - близо даже :)

1
r_neshev avatar r_neshev 2 Точки

Супер,благодаря :)

0
AntoniyaIvanova avatar AntoniyaIvanova 16 Точки

здравей, има ли 1 свободно място? Аз съм събота и неделя от 10ч. от кв.Витоша/Студентски.

0
chavdardim avatar chavdardim 17 Точки

Да,има.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.