Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Отвори конзолата, рефрешни всичко и се опитай да отвориш Login View-то и виж дали получаваш грешки. На пръв поглед всичко е наред по-кода явно нещо дребно пропускаш.

0
26/06/2016 18:59:15
zotakk avatar zotakk 5 Точки

Абсолютно никакви грешки не дава в конзолата.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Хммм, премахни 11 и 13 ред от app.js и пробвай отново. :)

EDIT:

След като ги премахнеш пробвай да сложиш

homeController.showGuestPage();

някъде преди 

initEventServices();

Така ще го хардкоднеш да се показва 1во това View, ако се зареди успешно значи някъде при routing-a е проблема, ако не търсим проблем в HomeView или HomeController.

0
26/06/2016 21:54:31
zotakk avatar zotakk 5 Точки

пробвах го, при което зарежда само sidebar-а и отгоре се показва в червено Error loading posts.

0
elena.nikolova2 avatar elena.nikolova2 63 Точки

Здравей 🙂

От къде отваряш блога, през WebStorm или директо зареждаш index.html?

Ако отваряш направо файла, вероятно browser-a не ти зарежда темплейтите, защото блокира т.н cross site attacks, демек не ти позволява да зареждаш други файлове направо през browser-a. Когато го пускаш през WebStorm няма проблем, тъй като зарежаш проекта си през локален сървър. Пробвай да отвориш блог-а направо през WebStorm или си изтегли extension за browser-a и влез през web server-a (например, ако ползваш Chrome - Web Server  https://chrome.google.com/webstore/detail/web-server-for-chrome/ofhbbkphhbklhfoeikjpcbhemlocgigb).

Надявам се да помогнах!

Успех :)

2
zotakk avatar zotakk 5 Точки

Отварям index.html през WebStorm, а не през браузъра, но все пак благодаря.

0
05/07/2016 13:55:51
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Aз имам подобен проблем. Направих всичко от 2-рата част на файловете. При което ми отваря блога, но след това ми дава в червен цвят Error loading posts, като дам f12 ми излиза грешка Failed to load resource: the server responded with error 401(unauthorized) и линк към Kinvey. Чудя се дали не е от кода на постман, който ползвам от видеото на лекцията за направа на блог и guest credentials. Чудя се защо не ми зарежда примерните постове и ми чупи сайта като цяло?

Моля за предложения. 

Благодаря!

0
chorlamata avatar chorlamata 2 Точки

Здравей, 

дали разбра причината за грешката "Error loading posts", т.к. многократно проверих кода си в homeController и все това ми изписва при зареждане на showUserPage.... 

Конзолата на браузера ми изписва следното:

GET https://baas.kinvey.com/appdata/kid_rk_3Yatc/posts?null 401 (Unauthorized)

което ме навежда на мисълта, че serviceUrl не е коректен. 

0
Innos avatar Innos 419 Точки

Най-вероятно не изпращаш Authorization хедър с authtoken на потребител, виж какви хедъри пращаш със заявката, ако нямаш Authorization header или в стойността на Authorization header-a има Bearer, вместо Kinvey там е грешката. Bearer е за когато ще се ауторизираш с appKey и appSecret-a (иначе казано за когато се логваш), за достъп до самите колекции трябва да се ауторизираш със юзър.

0
chorlamata avatar chorlamata 2 Точки

Да кажа какъв беше проблема... във фреймуърка от упражненията функцията getCurrentUser тегли от сешънсториджа 'username', а трябва да  взима 'currentUser'.

Edit: Не е от фреймуърка. Всичко си е 6 точки там. Проблемът е в една малка буква, която е трябвало да е голяма :):):)

0
30/08/2016 18:37:49
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.