Loading...
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Лекция [21 may 2014] , в какво се състои ?

Здравейте колеги , малко въпрос в последната секунда , но освен примерния изпит от 14 до 18 , после ще има ли лекция/упражнения/нещо важно след презентацията на игрите на онлайн колегите ? Съжалявам ако някъде е било споменато , но съм пропуснал : ) Благодаря предварително : ) 

Тагове:
0
Общи приказки
kasskata avatar kasskata 492 Точки

леле Изпотих се за 1 сецунда и адреналинами се вдигна до небесата като каза "Примерен изпит"...искаш да кажеш за практическите упражнения за изпита.Но по принцип въпросът ти е уместен...

0
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

Хаха , съжалявам , че съм те стреснал , нямах това предвид :D Но наистина ми е сравнително спешно да разбера дали ще има нежно , което е желателно да не се изпуска днес или ще е просто презентации 

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

да и на мен ми е интересно но за днес пише че ще има защита на онлайн отборните работи от 19:00 до 21:00,а в премеждутъка от 18:00 до 19:00 не знам какво ще става, но няма да е лекция, а може би почивка.

НЕ СЪМ запознат със ситуцията и тъкмо си мислех, как трябва да тръгвам към зaлата  и щах да съм много изненадан че намя никой за лекция :D

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

На сега след малко ще има подготовка за изпит от 14 до 18, пък най-вероятно ще е и до по-рано. След това вече ще са защитите на проектите на онлайн пичовете.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.