Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DanielStefanovMarinov avatar DanielStefanovMarinov 2 Точки

Това е добре, а кога ще започва курсът по Programing Fundamentals за поправителния изпит ???

-1
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Курс за поправка не е имало досега и според мен няма и да има. За да се подготвите за поправката минавате старият материал отново, пререшавате задачите, които са ви трудни и така докато не ви се изясни целият материал.

1
30/06/2016 10:42:45
Losko avatar Losko 69 Точки

Интересно е, че толкова падна нивото на материала от входния курс, има и поправка... А поправката заплаща ли се и ако да колко ?

0
01/07/2016 19:10:45
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

До колкото знам за поправка се заплаща 20лв.

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Нивото в Programming Fundamentals е по-високо, отколкото в стария Pogramming Basics. Можеш да им сравниш програмите.
По-скоро се доближава до Advanced.

0
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Не съм сигурен понеже досега не съм ходил на поправка,затова най-добре се обади и попитай.

0
Lyubozar avatar Lyubozar 47 Точки

А кога ще започне JS core модула, след поправителния изпит или преди него?

И има ли в момента някаква представа какъв ще бъде графика на курса и дали ще има възможност за вечерни лекции и упражнения?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

След поправките почва JS Core. Ще има микс от дневни и вечерни занятия.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

А дали ще е възможно да се отключи изпита за practice?

Благодаря предварително!

0
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Изпита вече е отключен! :)

Поздрави!

 

0
13/09/2016 09:19:15
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Здравейте , ако на поправка имаш оценка над 5.00 получаваш ли сертификат. Тъй като оценката от поправката ми е 5.76 ,но сертификат така и не виждам . Благодаря :)

0
13/09/2016 11:58:27
TeodorDimitrov89 avatar TeodorDimitrov89 264 Точки

Трябва да минат няколко дни и след това вероятно ще се появи в профила ти.

1
Stefan94 avatar Stefan94 21 Точки

Благодаря за бързия отговор! Лек и спокоен ден ! 

0
13/09/2016 12:02:13
AleksPeshev avatar AleksPeshev 4 Точки

Нещо датата не е както трябва 11.09.2016 е сряда.Да не е на 11.13.2016

0
morski77 avatar morski77 137 Точки

Датата си е вярна - 11 септември,но темата е стара и се отнася за предната група от тех модула.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.