Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kristianchooy avatar Kristianchooy 59 Точки

Относно задачите за изпита Programming Basics ( 28 август)

Здравейте!

Въпросът ми е задачите как се дават, на лист само условието, без примери (вход, изход, визуализация и тн.) ? Защото като отворя стари изпити от миналия курсове в условията има примерен вход/изход, но това е след като е минало изпита са качени, а по време на изпита така ли са зададени ?!?

Тагове:
0
Programming Basics
heilin90 avatar heilin90 69 Точки

Мисля, че и на изпита са зададени по този начин - какво се очаква за вход и изход. И условията на задачите са на български.

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Вход изход трябва да има, и някакви подсказки, но те са в условието на задачата, както са зададени в модулите като примери от междинния изпит. По принцип в упражненията зададени във всеки модул, в края има изпитни задачи - по същия начин трябва да са на изпита. Мен това ми отговориха. Judge обаче не показва вход и желан изход, а само точките дава.

0
28/06/2016 00:00:03
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Когато отиваш на изпит, ти ще получиш парола, с коята може да влезнеш в самия изпит (в Judge).Това означава, че към момента на правене на изпита - той е затворен за външни лица. На един такъв изпит това, което разполагаш в момента са условията на задачите, в които има примерен вход/изход. Т.е. единствената разлика с тези, изпити, които са отворени(минали) в момента е, че ако закъсаш, няма да имаш възможността да изтеглиш тестовете или да видиш авторско решение.

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.