Loading...
MilenaV avatar MilenaV 6 Точки

Запитване относно изпита

Здравейте, бихте ли ме ориентирали дали съм разбрала правилно, написаното относно часове за провеждане на изпита:

На 5 юли - от 18:00 до 22:00 часа

на 10 юли - от 10:00 до 14:00 часа

Благодаря!

 

Тагове:
0
Photoshop 28/06/2016 14:58:53
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

Аз искам да попитам ,ако се явим на 5-ти ,но не сме доволни от резултата,можем ли да се явим и на 10-ти ,като на поправка?

0
Felicia avatar Felicia 19 Точки

Добавка към този въпрос - кога ще си разберем резултатите?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Проверката на изпитите става бавно, понеже са само практически задачи, няма тест. Зависи от броя на явилите се, но предполагам до края на юли ще са готови резултатите. Като се има предвид системата на оценяване, по точките към всяко условие сами ще можете да прецените приблизително как сте се справили.

0
MilenaV avatar MilenaV 6 Точки

Всъщност добавям запитване: носим собствени лаптопи или има осигурена техника?

И ако всичките ми въпроси  ви се струват тъпи, поднасям извинение, но при положение, че човек пътува от далеч трябва да е подготвен :)

Та отново благодаря!

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

По-добре си носете лаптопи. И мишки!

Ще получите мейл кога ще бъдат отворени формите за записване за изпит и там можете да отбележите дали ще ползвате компютър от залата, но няма да са достатъчни за всички.

0
magdalena70 avatar magdalena70 96 Точки

Аз до сега не ползвам допълнителна мишка на лаптопа...това проблем ли е? И също искам да попитам след като вече съм платила за изпит, трябва ли допълнително да уточнявам дата ( и къде да направя това ) или просто се явявам на която реша?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Принципно не е задължително, но с мишка ще работите много по-удобно и бързо. Като се има предвид, че много неща стават с клик (или драг) и с комбинация от бутоните alt, ctrl или shift, направо не знам как се оправяте само с тъчпад.

1
Elenamailer avatar Elenamailer 4 Точки

Здравейте,

Бихте ли ми казали как става записването за изпита на 10 юли?

Благодаря!

 

0
Felicia avatar Felicia 19 Точки

Здравей!
Детайлите и опциите за изпита би трябвало да ни изпратят по пощата, поне така ми казаха от фронт офиса на СофтУни. Предполагам, че след последното домашно ще получим мейл за потвърждение на дата.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.