Loading...
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Пропуски в условията на задачите за упражение за тема Encapsulation - OOP Basics C#

Здравейте.

Направи ми впечатление, че има някои пропуски в условията. Примери:

Problem 1.    Class Box - не е упоменато преди или след нашия код да сложим частта с код от "Add the following code to your main method and submit it to Judge.". В примерните резултати също не личи нищо. Добре, че си личи от Judge.

Problem 3.    Animal Farm - тук в условията няма никакъв проект - само клас Program с празен основен метод. В разписаният текст също липсва информация какво точно трябва да е съобщението при некоректно име. Аз извеждам "Name cannot be null, empty or whitespace.", но изглежда не съм го улучил.

Problem 4.    Shopping Spree - При невалидно име не е ясно какво съобщение се очаква. Във вторият нулев тест липсва END накрая.

Примерните резултати понякога са с късо тире, друг път с по-дълго, така че при ползване на DiffChecker е подвеждащо и става ясно чак при събмит в Judge.


Също така условията не са достъпни за сваляне от Judge.

 

Лека вечер.

 

Тагове:
3
C# OOP Basics
iludart avatar iludart Trainer 14 Точки

Здравей,

Благодаря за обратната връзка, веднага ще ги оправим.

Мога ли единствено да те помоля, когато има такива пропуски, да ги репортваш директно от инстанцията на курса. Там ще намериш един бутон "Докладвай грешка" и използвайки именно него, ще си сигурен, че ние от екипа ще го видим и ще реагираме по възможно най-бързия начин. 

Поздрави и успех,

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.