Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Оценяване на домашно

Здравейте,

Вчера изпуснах срока за предаване на домашно по Inheritance extended. Кода ми все не се получаваше и докато се борех с него съм просрочил времето. 

Ще имам ли възможност въпреки това да оценявам домашни? Засега линка не се появява. 

 

Тагове:
0
C++ Programming
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

Няма начин да оценяваш без да си предал твоето домашно.

1
p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Хубава работа. За да не съм го предал значи съм имал трудности с изготвянето му, а сега дори няма от къде да видя поне 1 пример, за да се ориентирам.

 Поне да качваха едно решение в края на всяка седмицата.

-1
p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Ако някой сподели неговия код за Inheritance extended ще съм му много благодарен. Кода все така не ми се получава. 

0
M.Yankov avatar M.Yankov 52 Точки

Защо не поста тема във форума с това което те затруднява ? Все някой щеше да ти помогне докато се мъчиш.

0
iozzilina avatar iozzilina 22 Точки

Предай си домашната, дори и да не работи. Винаги можеш да качиш нов файл, който презаписва стария. Така хем проверяващите могат да ти помогнат с насоки, хем няма да "изпуснеш" срока. Виж из форума на класа, има доста хора със зададени въпроси и примерни решения, цели или частични.

Ако помага нещо, ето го моето решение. Откъм добро ООП куца много, но функционално работи.  https://github.com/iozzilina/CppHW

1
28/06/2016 11:04:56
p.dimitrov avatar p.dimitrov 17 Точки

Много благодаря на всички съкурсници за съветите и съдействието. Ще прегледам обстойно репозитора за повече информация.

Като нов в ООП ми се струва, че сравнително бързо навлизаме в дълбоките води и на моменти едвам смогвам с материята. Истинско предизвикателство е този курс :)

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.