Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
gdurankiev avatar gdurankiev Author 977 Точки

Записване за изпита на 02.07.2016

Здравейте, 

Моля всички, които успешно са платили за изпит по Digital Marketing & SEO да направят своя избор между присъствено и онлайн представяне на проект от ТУК. Записването за една от двете форми е задължително, тъй като спрямо данните от него ще бъде разпределен графика. 

Подробен график на представянията ще бъде разпратен на 01.07 

Благодарим ви за търпението! :)

Тагове:
0
Digital Marketing & SEO
Xristov avatar Xristov 1 Точки

Здравейте,

при мен опцията за заявяване на настолен компютър не може да се отбележи. Пробвах с Chrome и Mozilla. Скриншот - https://drive.google.com/file/d/0B1ccEU8qMCHYQmVVRjB5WkpXV0k/view?usp=sharing
Лаптопът ми е с невъзможност да пътува поради разглобяване така, че ако има настолен компютър в залата бих използвал.

0

Здравейте,

В залата, в която ще се проведе изпита няма настолни компютри. Можете да се свържете с нас на info@softuni.bg, за да намерим решение на проблема. 

0
Xristov avatar Xristov 1 Точки

Благодаря за отговора. Справих се с проблема. 

Поздрави!

0
JavorAleksiev avatar JavorAleksiev 2 Точки

Здравейте,

Бях се записал за присъствен изпита вчера, 02.07, но поради факта, че в същия ден реши да се роди прекрасната ни рожба Зара, нямаше как да присъствам, извинявам се за причиненото неудобство.

Искам отново да попитам, дали в обозримо бъдеще ще има изпит, или ще трябва да изчакам слевдващият курс?

Благодаря,

Явор

2

Здравейте, 

Радвам се, че такава прекрасна причина не ви е позволива да се явите :) 
До момента няма отделена втора дата за изпит, а нямам ясна представа относно това дали и кога ще се проведе отново такова обучение. Това, което можете да направите е да прехвърлите таксата, заплатена за изпит към някое друго обучение в СофтУни в срок от 6 месеца. 

0
JavorAleksiev avatar JavorAleksiev 2 Точки

Привет,

Дали се насрочи втора дата за този изпит?

0

Здравейте, 

Ще можете да се явите на изпита повторно при следващото провеждане на такъв, но нямам конкретна дата за това. 

0