Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hello avatar Hello 1 Точки

Изпит по Photoshop

Добър ден ! Бих искал да попитам понеже наскоро лаптопа ми се развали има ли възможност да използвам някакво PC за изпита от тези които са в залата ?

 

Тагове:
0
Photoshop
Felicia avatar Felicia 19 Точки

Здравей!  При заяписване за изпит даде ли отметка "искам да ползвам настолен компютър" (мисля, че беше нещо подобно)? Ако не си  заявил желание да ползваш техен компютър, а сега ти се налага, те съветвам просто да им се обадиш и да им обясниш ситуацията, убедена съм, че ще успеят да коригират проблема.

0
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Здравейте!

Да попитам понеже  първоначално за 05. щях да се явявам на изпит и понеже в същия ден се оказа наскоро, че ще ми правят операция, може ли да дойда на 10-ти и ако да трябва ли някъде в сайта на СофтУни да се впиша?

Благодаря!

0
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

Всъщност, да. Оказа се че са изпратили имейл на пощата ми за записване.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.