Loading...
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Футболен турнир на СофтУни (юли 2016)

Здравейте приятели,
 
От името на целия екип, ви каня да се включите във Футболния турнир на СофтУни,. В духа на футболното настроение през юни и юли месец, СофтУни реши, че вместо само да гледаме футболните срещи, може сами да си направим турнир. Това е първият турнир, който СофтУни организира. Вече може да се запишеш за него и да сформираш отбор с приятели.

Малко по-долу ще ти дадем подробна информация за турнира:

  • Ще се играе футбол на малки вратички:
    • След като получим финалната бройка на отборите ще ти изпратим информация за правилата, графика и протичането на срещите и елиминациите;
    • Мачовете ще се играят през събота и неделя, като начало на турнира ще бъде 9 и 10 юли. Продължителността на турнира ще бъде 2 или 3 уикенда;
    • Всеки отбор ще се състои от 6 играчи + 1 резерва;
    • Продължителността на един мач е 60 мин. – 2 x 25 мин. полувреме + 10 мин. почивка;
  • Локацията е Спортен комплекс „Мир и Дружба“ до хотел Витоша (Студентски град);

Може да се запишеш за турнира тук до 3 юли (включително) като:

  • Посочиш своето потребителско име в СофтУни или имейл, с който си регистриран/ а;
  • Избереш име на отбора си;
  • Избереш капитан;

Таксата за участие в турнира е 20 лева (еднократно) на отбор (заплаща се при сформиране на отбора, като таксата се дава на Александра или Ева – на рецепцията).

Обявяването на победителите и награждаването ще бъде непосредствено след финала на турнира. Наградата ще бъде обявена преди началото на турнира.

Очакват те много изненади. Пожелаваме на теб и съотборниците ти успех. Донеси спортния си дух със себе си.
 
При допълнителни въпроси, може да се свържеш с нас.

 

Поздрави,

Алекс :) 

2
Events 02/07/2016 13:20:59
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Алекс, къде мога да получава актуална информация за турнира, защото днес бях на игрищата и хората, които ги управляват ми казаха, че са отказани и ще се играе другата седмица. От сайта на СофтУни, от форума и от Фейсбук не успях да получа тази информация преди да се разкарам до там. :( 

П.С. Явно другите са получили имейл, който аз не съм получил. ^_^ 

Благодаря!

0
16/07/2016 12:02:26
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Привет,

Имейл изпратихме на капитаните на отбороте с информация за отлагане на турнира. Четвърт финалите ще се проведат тази седмица.

0
Runnaway avatar Runnaway 5 Точки

Не съм го получил, а и моят капитан не ме е информирал. Благодаря!

0
18/07/2016 16:37:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.