Loading...
vancho avatar vancho 430 Точки

Каква грешка ти дава? Ако ти дава грешен отговор, проблема ти е в някоя от двете проверки за name-а. Или null или празен стринг се подава.

0
02/07/2016 18:04:32
IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Дава runtime error, като доколкото го дебъгнах е при парсването на money. Затова питам за инпута при тест, т.к не виждам проблем.

0
IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Добутах до 100т., но наистина искам да видя инпута на последния тест, т.к. мина след като махнах "StringSplitOptions.RemoveEmptyEntries" при сплита на инфото за person....

0
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Последния тест се взима с trim() , но на мен ми гърмят 1 и в- ри за грешен отговор и 4 - ти грешка по време на изпълнение :-)

С HashMap ли си държите хората и продуктите или някаква по-хитра логика сте измислили?

0
IliqnK avatar IliqnK 30 Точки

Аз ги държа в List и после ги взимам с Linq заявка.

0
02/07/2016 18:47:36
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

С линкд Хашмап го докарах до 80, сигурно в проверките бъркам някъде , че ми гърми 4-ти тест.....Ще пробвам и със листове...Благодаря

0
tishkata86 avatar tishkata86 14 Точки

Подава се стринг "     " за името което не е валидно. Само че не съм сигурен дали е на Person или на Product.

1
Tangrila avatar Tangrila 21 Точки

Браво! Това е отговорът на въпроса! Благодарим ти.

1
MiBuena avatar MiBuena 7 Точки

Здравейте,

тази задача и мен ме озадачи:

Това е кодът ми - https://github.com/MiBuena/ShoppingSpree

Като стартирам при мен - при нулевите тестове уж получавам същия отговор, както е показан в упражнението, а в Judge дава грешка по време на изпълнение. А от реалните тестове - минава само втория - останалите -.грешка по време на изпълнение.

Не мога да си го обясня.

Ако някой има идея - ще съм изключително благодарна.

0
TanyaZheleva avatar TanyaZheleva 354 Точки

Пипнах го малко и даде 100/100. http://pastebin.com/PK9PRJG0

Не трябва да хвърляш ексепшън ако цената на продукта е по-голяма от парите, а само да отпечаташ съобщение. Също няма нужда методът да връща булев резултат, който отделно да проверяваш. Направи го void (дирекрно да отпечатва съобщение) или да връща string. В началото когато получаваш инпута няма смисъл първо да го вземаш, да го сплитваш отделно и да го правиш на списък, достатъчно е с масив на един ред.

0
MiBuena avatar MiBuena 7 Точки

Здравей,

много благодаря за нанесените поправки!

Поздрави и много успех от мен!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.