Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Прехвърляне на пари към друг потребител

Здравейте на всички,

Януари месец си платих 100 лв. за изпита на един външен курс, на който така и не отидох. Персонала от СофтУни ми казаха, че ако парите не се изразходят до 6 месеца се губят, което за мен е ужасен минус, но няма значение, това е друг въпрос. Въпроса сега е, че до 21-ви този месец трябва да ги изразходя или да ги прехвърля на друг потребител. Тъй като нямам намерение и този месец да ги изразходвам, най-добре ще е да ги прехвърля на друг човек. 

Надявам се това да достигне до повече хора - някой иска ли да му ги прехвърля, ако ще ходи на изпит? Естествено нямам намерение да ги подарявам, но бих бил много благодарен, ако някой помогне!

Който е заинтерисуван да ми пише на Л.С.

П.П. Извинявам се, не искам да превръщам тука форума на пазар, но нямам друг избор...

П.П.П. Предлагам в СофтУни да се направи виртуална сметка и да НЯМА ДАВНОСТ на парите които даваш... Защото човек може да иска да си ги изхарчи след 1 година примерно...

0
Общи приказки
ivanmilev87 avatar ivanmilev87 30 Точки

Липсва ти мотивация и сериозност. На друго място нямаше и да става въпрос да ти се пазят някакви пари, след като не си направил нещо по твоя вина. Успех 😊

0
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

1-во - Преди да съдиш някой човек без да го познаваш, се замисли пръво дали не се е случило нещо спешно и непредвидено, което е с по-висок приоритет от изпита... 

2-ро - Благодаря ти, успех ти желая и на теб, но отговара ти с нищо не ми помага, така че освен ако нямаш нещо полезно да ми напишеш... Иначе - благодаря ти отново за пожеланието!

3-то - Аз съм работещ, гледам семейство. На мен ми е многократно по-трудно да се вдигна от Русе за да дойда за около 4 часа в София и после пак да се върна (време, финанси, пр. ...). За разлика от учениците и студентите, които разполагат с бол време и хората които са от София.

0
ivanmilev87 avatar ivanmilev87 30 Точки

Не казвам че не си сериозен човек, а към обучението си. Двете са различни неща. Съгласен съм,   всеки с приоритетите си. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.