Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Siana.M avatar Siana.M 1 Точки

Оценки от изпита

Здравейте,

Първо искам да благодаря на организаторите на курса и на лекторите за полезната информация и ресурси, които споделиха с нас!

Кога може да очакваме да разберем оценките си от изпита?

Хубав ден!

Поздрави,

Сияна

0
Digital Marketing & SEO 05/07/2016 10:04:29
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Оценките ще са готови тази седмица и винаги може да проверите дали това вече е така от графа "Обучения", подраздел "Отворени курсове" в информацията за активността ви на профилната ви страница. Ако имате оценка, то тя ще се появи срещу името на курса :) 

0
papsvn avatar papsvn 0 Точки

Колеги, някой знае ли какво става с резултатите? Втора седмица мина вече. 

И какво означава "ако имате оценка"? Има вероятност някои да останат без оценка ли?

0
14/07/2016 22:50:52
SvetoslavaHaralambova avatar SvetoslavaHaralambova 0 Точки

В моя профил има сертификат. Явно част от оценките са готови. Към кого да се обърна, за да разбера накратко какви са му пропуските и в каква насока имам да работя? Мерси предварително.

0
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

+1 И аз се интересувам

0
marinpetkow avatar marinpetkow 11 Точки

Звънях в офиса и ми казаха, че края на тази седмица или началото на другата резултатите ще излезнат. :)

0
Siana.M avatar Siana.M 1 Точки

Благодаря! :)

0
Tairih avatar Tairih 26 Точки

И все пак... скоро ще има ли някаква информация за резултатите? ;(

0
p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

Вчера звънях, казаха ми, че днес до края на деня ще бъдат обявени

0
Siana.M avatar Siana.M 1 Точки

Но и до сега все още няма нищо. :(

0
elenakoycheva avatar elenakoycheva 0 Точки

А някой има ли представа дали ще ги обявят чрез e-mail или трябва да следим тук?

0
evelina.toneva avatar evelina.toneva 5 Точки

Здравейте,

Благодаря за сертификата. Бих искала да попитам дали случайно издавате сертификата и в пълна версия на англйски език?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.