Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки

Наблюдатели с права да качват домашни ?

Доколкото си спомням наблюдателите нямаме право да качваме домашни, аз съм записан като наблюдател и имам такава опция, но не мога да оценявам, каква е идеята, или просто става въпрос за бъг ?

Тагове:
1
Общи приказки
RadkaGicheva avatar RadkaGicheva 37 Точки

Да, така е и аз съм наблюдател и мога да качвам, но не мога да оценявам и въпроса е тъй като ние не можем да оценяваме ще се оценяват ли нашите домашни?

Ако се оценяват то това е минус за тези, които са редовно и онлайн, защото така хората, които оценяват ще са по малко от качените домашни :) А опита ми с домашните от C# Basic Март 2014 курса е че по принцип не се оценяваха много домашни и нямаше оценки и коментари на всички качени.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Бъг е, ще го оправим възможно най-скоро. Моля, въздържайте се да пращате домашни, защото това наистина ощетява присъствените и онлайн студентите.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.