Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Exeption в джъдж - Mordors Cruelty Plan

Някой да има идея защо хвърля ексепшън джъджа, при положение, че програмата се компилира и вртща верни резултат в джъджа :-)

При дебъгване, при стартиране на програмата всичко си върви нормално при мен ,  и не мога да разбера каква е грешката. Някой ако му се е случвале, ще съм благодарен да сподели опит.

Тагове:
0
C# OOP Basics
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки
Best Answer

Zip ли качваш? Ако да , classa с main methoda трябва да се казва задължително Main

1
a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Благодаря много, това е бил проблема :-) Но явно като са в различни пакети и като копираш кода трябва Main да се казва класа :-), защото пробвах и двата варианта.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.