Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivan_Pashkulev avatar Ivan_Pashkulev 20 Точки

Java OOP Basics - Polymorphism - Problem03 WildFarm

Здравейте,

при четвърти нулев тест в Judge получавам като очакван изход:

SQUEEEAAAK!
A cheese was just eaten!
Mouse[Jerry, 0.5, Anywhere, 0]

Съобщението "A cheese was just eaten!" не присъства никъде в условието на задачата.

Ще се радвам ако някой разясни неизвестните в условието и какъв трябва да бъде изхода.

Благодаря ви предварително!

 

 

Тагове:
0
Java Advanced
vancho avatar vancho 430 Точки
Best Answer

Това за cheese го има само в нулевия тест, може да не правиш проверка. Много хора вътяхме и сукахме на 60 т. А какво се оказа пак - не mice, a mouses иска  judge!

0
06/07/2016 14:29:43
Ivan_Pashkulev avatar Ivan_Pashkulev 20 Точки

Eвала Ванчо, след корекцията на мишоците в момента съм на 80 точки и се чудя за останалите 20 какво ли съм пропуснал. Но преди всичко искам да ти благодаря и да те поздравя за това че си от най-активните участници във форума  и конкретно за този курс имаш голям принос при решаването на задачите. За доста задачи ми разясни скритите между редовете условия. Жив да си, желая ти успех във всичко!

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Благодаря ти! Иначе и аз се блъскам и мая с тяхните условия. Ако не мине 100 от 100, не се тормозя много, когато някой открие нещо проблемно се научава и си НАГАЖДАМЕ решенията. Друго скрито по задачата няма, остава да си откриеш грешката за 20-те точки. Успех и на теб.

-1
supersane avatar supersane 234 Точки

vancho, може ли да си качиш решението, тъй като от 1 час ми минават само нулевите, и не знам къде ми е проблема, защото тествах много възможности и всичко работи на пръв поглед.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.