Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Fundamentalen avatar Fundamentalen 133 Точки

Подготовката не е задължителна, можеш да се явиш направо на изпит.

Подготвителни курсове има 3 пъти в годината(март, май и септември мисля че бяха).

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Подготовки ще има 4-5-6 пъти в годината. Сега подготвителен курс (ниво 0) започва на 25 май, планирали сме още едно, което да стартира на 21 юни.

1
iatanasov avatar iatanasov 0 Точки

Тоест две нива "0" ще вървят паралелно? Доколкото съм разбрал днес изтича срокът за кандидатстване, започва се на 25 май и продължителността е две месеца, като изпитът ще бъде около края на месец юли.

Сигурно ли е, че ще има ново ниво "0" което да започна на 21 юни? Колко месеца ще продължи то и кога горе долу се планира да има изпит ?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, кандидатстването за ниво 0, стартиращо на 21 юни ще бъде отворено още утре: https://softuni.bg/apply

Занятията ще се провеждат всяка събота от 18:00 до 22:00 ч. Двете нулеви нива ще вървят паралелно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.