Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
BreakTheWind avatar BreakTheWind 1 Точки

От онлайн към присъствено

Възможно ли е да се прехвърли от Онлайн към Присъствено? Вече съм записан за изпит.

Ако не е, достъпът в залата, в случай на свободни места, свободен ли е за хора, записани онлайн?

0
Въпроси за SoftUni
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки
Best Answer

Възможно е, но трябва да пишеш мейл на колегите от Софруни. Иначе за лекциите мисля, че е възможно да ходиш като си онлайн записан, но за упражненията не съм сигурен че става.

0

Добра идея. Ще ходя един път да видя как е и ако искам присъствено ще пиша имейл. Благодаря.

1
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Няма значение каква форма си, щом си записан за изпит, значи задължително имаш място.

0

Съмнявам се, защото пише "Онлайн" статус, дори и след като си платих, защото такава форма бях избрал първоначално.

Доплънително пише

"Онлайн – ако сте избрали да се запишете за курса в онлайн форма на обучение, това е Вашият статус. Естествено, както всички останали курсисти, имате възможност да се запишете за присъствен финален изпит за курса."

Това според мен означава, че съм платил само и единствено за присъствен финален изпит, а не за присъствие по време на лекции.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Аз не съм разбрал правилно въпроса ти. Дори да си онлайн няма проблеми да ходиш присъствено, винаги има места и никой няма да ти направи проблем.

0

Благодаря, ще опитам тази събота.

0