Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

krisitown avatar krisitown 45 Точки

Как се смята оценката за онлайн студенти?

Записан съм онлайн за курса OOP Basics. И искам да попитам как се смята оценката за онлайн студенти, колко процента от оценката е от изпита и ако не си записан за teamwork означава ли, че не можеш да получиш максимална оценка, броят ли се excercises за онлайн студентите.

0
C# OOP Basics 08/07/2016 17:30:43
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Оценката от изпита е 75 % (и за присъствено и за онлайн) в тях се изчислява ( 20 % са ти от Judge, другите 80 % са ръчна проверка).

Останалите проценти които могат да ти помогнат за по-висока оценка са :

  • до 10 %   от упражненията в Judge.
  • до 10%   от екипен проект.
  • до 5 %   от лаб.
  • до 5%     от форумна активност( за това не съм сигурен дали е точно така).
  • до 5-10 % за присъствените като се чекирват с чипове.

Ако нещо греша може някой да ме поправи.

 

1
08/07/2016 17:33:12
krisitown avatar krisitown 45 Точки

А това означава ли, че немога да изкарам максимална оценка, ако имам пълна оценка на изпита?

0
DenisDuev avatar DenisDuev 39 Точки

Ако на изпита изкараш макс точки и от judge и от ръчната проверка, би трябвало да ти стигнат за отлична оценка, то по принцип 6.00 мисля, че се пада над 75-80 точки, което би трябвало да е макса от изпита, но не съм сигурен. Все пак в края на август когато са поправките, изпита дава 100% от оценката и бонусите дето си изкарал не се броят.

0
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

ми по себе си съдя и смятах че при 80точки от тея в системата ти е 6.00 , но ако изпита е 75 % ти можеш да изкараш макс 75точки , което ще е някъде 5.70.

0
08/07/2016 18:44:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.