Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radoslav013 avatar radoslav013 25 Точки

Въпрос за изпита на 17 юли

Аз съм записан в Programming basics май 2016(онлайн) и исках да попитам, ако мина този изпит на 17 юли аз ставам студент в Софтуни или имам и друг изпит. Защото се обърках от финален и междинен изпит. Ако някой може да ми разясни бих бил много благодарен.

Тагове:
1
Programming Basics
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки
Best Answer

Ако вземеш този изпит си приет и ставаш студент в Software University. След това записваш втория модул Tech Module и накрая остава Professional Module.

0
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

А при взет изпит, до колко време трябва да се запишем в Tech module ? Мисля, че почва в септември ако не се лъжа? И като вляза в softuni.bg в календара, където е графата с Моите предстоящи изпити не ми излиза нищо, макар че съм се записал online и съм платил изпита, дори и да натисна всички изпити не ми излиза този programming basics 17 july, някаква идея защо?

1
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

При нас започна около 15-20 дни след изпита. Но при вас незнам кога ще почне. Ще ви се пратят мейли с информация и в сайта на Софтуни ще излезе записване за модула. Щом си платил значи си записан, можеш да провериш в профила ти => trainings -> Software engineering.

0
skinwalker avatar skinwalker 21 Точки

Ами надявам се, че е това на Плащания също ми излиза Успещно, но само някакъв номер 

График на записани модули

  • Programming Basics 
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.