Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Visual Studio

Когато си стартирах Visual Studio ми се показа прозорец подобен на този:

Направих си акаунт в Microsoft и се опитах да вляза в него след това, като натиснах бутона Sign in, но нещо не ми се получи. И така след поредица от неуспешни опити реших, че ще изтрия самото Visual Studio и сваля отново. Но уви, свалянето не ми се получи. Донякъде се получи, но после ми се показват някакви грешки и не ми дава да продължа със свалянето, а ми се затваря сапия прозорец.

Моля ви за помощ!

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
jivako000 avatar jivako000 296 Точки
Best Answer

При мен се беше получил точно същия проблем. Изтрий всички компоненти, които Visual Studio си е инсталирало (от контролния панел), тъй като при самата деинсталация те не се изтриват. Рестартирай и сваляй наново. Предполагам, че сваляш версия 2015 Community?

0
mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Да, еми добре. Благодаря много! Аз така се бях отчаяла. 

0
mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Обаче когато пак си го инсалирах Visual Studio ми се показа същия прозорец.

И сега трябва ли да си ъпдейтна license,защото вероятно ми е изтекъл лимита от 30 дни на ползване?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Никакъв лиценз не трябва да ъпдейтваш - просто си правиш акаунт /който е безплатен/ в Майкрософт и се логваш с него във Visual Studio. Акаунт може да си направиш на live.com.

Както колегата по-горе е попитал - изтеглила си VS Community 2015 нали?

0
valcho62 avatar valcho62 178 Точки

Колежке, като гледам сваляш VS 2013 Express - което не е безплатно . Свали от https://www.visualstudio.com/ , както казаха и колегите на 2 пъти - VS 2015 Comunity - то е безплатно.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

VS 2013 Express също е безплатно, просто Community 2015 е по-актуално ;) 

0
mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Да оправих се с  Community 2015 и останалото.

Благодаря ви! smiley

0
sly_racoon88 avatar sly_racoon88 10 Точки

http://forum.unity3d.com/threads/visual-studio-community-2015-license-has-expired.360642/

Може да е от полза за в бъдеще.

0
mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Благодаря yes

0
Veselin.Todorov avatar Veselin.Todorov 2 Точки

Колега, изтеглила сте платената версия на VS. Ето от този линк, можете да изтеглите тази, която Ви трябва на Вас: https://www.visualstudio.com/post-download-vs?sku=community&clcid=0x409

0
mirela_16 avatar mirela_16 2 Точки

Да аз от тук си го изтеглих.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.