Loading...
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

[Java -OOP Advanced] Относно прегледа на код по време на лекция/упражнение

Гледайки видеото и интродукцията от RoyaL ми изниква следния въпрос : ще се записват ли тея моменти от лекция / упражнение когато се преглежда код на някой от студентите за да можем и онлайн да видим кое е правилно / кое не е .

Благодаря предварително.

 

6
C# OOP Advanced
cefothe avatar cefothe 16 Точки

Искам да попитам дали лекцията Interfaces and Abstraction, ще бъде публикувано видеото и.

0
AleksanderDonchev avatar AleksanderDonchev 0 Точки

И аз я чакам, мисля, че ако лекторът е забравил да записва/объркал нещо по видеото, трябва да презапише лекцията, все пак и ние онлайн сме хора (и сме плащали).

0
AntonPortenov avatar AntonPortenov 102 Точки

Лекцията е качена вече, но за съжаление качеството е много лошо

1
iozzilina avatar iozzilina 22 Точки

Ще помоля да се записват целите лекции и упражнения както беше в TeamWork. Дори и да трябва да превъртим малко видео, поне ще получим цялостна информация.

0
DenisDuev avatar DenisDuev 39 Точки

То те записват всичко което се случва на големия екран, тоест през другото време сме или на почивка или решаваме задачи, а лектора и асистентите обикалят и ни помагат ако имаме някакви проблеми. А колкото за качването на видеото, запис имаше надявам се скоро да го качат, но по-принцип ако нещо е станало и записа се е прецакал лектора трябва да направи нов(това си е като задължение).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.