Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

[OOP Advanced C#] Problem. 9 - Military Elit

Здравейте колеги,

Някаква идея за първия тест? Какво ли не пробвах повече от 80 точни не изкарах.

 

PS: Предварително се извинявам, ако не съм във вярната категория.

Тагове:
0
C# OOP Basics 12/07/2016 20:31:43
k_mitova avatar k_mitova 15 Точки
Best Answer

Проблемът на първи тест е: трябва да се махнат водещите нули от Code Number като се принтира Шпионина!

2
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Много благодаря за отговорът. Като цяло е логично, въпреки, че никъде не се казва какво точно ще се подаде за Code Number.

Все пак може да имаме шнионин 007 :)

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

направо го правиш int и не махаш нищо :)

1
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Логично е да е число, но защо инт? може да е лонг, биг интижър и тн. Но тук въпросът е, защо да не може да има водещи нули.....

0
14/07/2016 22:18:13
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

къде е проблема  link 40/100 {JAVA}

EDIT : един празен ред на Spy ми изяде 40т но и аз имам проблем с 1вия тест

-2
13/07/2016 12:34:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.