Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

petyo_lazarov92 avatar petyo_lazarov92 57 Точки

Здравей, аз съм онлайн студент и отговора е ДА. Аз получих e-mail със стидентска регистрация в студентската поща на СофтУни, с която имаме привилегията да се регистрираме в jetbraibs за да получим лиценз за техните продукти.Ето цитат от мейла който аз получих: " 

Здравейте,

От днес вече разполагате със студентски имейл, който ви дава безброй много привилегии и безплатен достъп до полезни инструменти и приложения в платформата Office 365.

По-долу можете да видите инструкции за ползване, както и изброените лицензи до които имате свободен достъп.

Студентска поща @ СофтУни

·         Студентски мейл:...

·         Услугата е базирана на платформатаOffice 365

·         Отваря се от http://students.softuni.bg.Използвайте за идентификация:

o   Потребител:***

o   Парола: ***

o   Може да промените вашата парола от настройките

·         Може да се пренасочи друга ваша поща или да се ползва през Web / POP3 / IMAP.

Какви привилегии дава студентската поща?

·         Достъп до DreamSpark за студенти:

o   Регистрирайте се отhttps://www.dreamspark.com с вашия студентски мейл адрес

o   Получавате безплатно лицензиран софтуер от Microsoft: Windows Server 2012, SQL Server 2014, Visual Studio 2015 + PHP Tools

o   Получавате 3 месеца безплатен достъп до PluralSight – огромен каталог от съвременни онлайн курсове за разработчици и ИТ специалисти – регистрация презDreamSpark.

·         Студентски лиценз за Office 365

o   Получавате безплатно поща, онлайн версии на Word, Excel иPowerPoint, OneDrive и други.

·         Студентски лиценз за всички продукти на JetBrains (WebStorm, PhpStorm, ReSharper, IntelliJ IDEA Ultimate)

o   Регистрирайте се своя студентски мейл в JetBrains:https://www.jetbrains.com/shop/eform/students

 

Поздрави,The SoftUni Team"

​​Провери си пощата дали не си получил такъв мейл и ако не си се свържи със СофтУни за повече информация. Надявам се да съм бил полезен :-)

0
petdakov avatar petdakov 20 Точки

Да, благодаря ти, но нямам такъв мейл от СофтУни.

0
sktomov avatar sktomov 49 Точки

А как става получаването на лиценза за jetbrains? Регистрирах се със студентския имейл, но в профила ми на лицензи пише - No available licenses . Трябва му време или аз не правя нещо както трябва?

И в dreamspark не ми дава да се логна със студентския мейл :

Този акаунт в Microsoft не съществува. Въведете различен акаунт или създайте нов.



П.п. онлайн съм.

Поздрави

0
25/10/2016 22:23:46
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Влез си в пощата, студентската. Там би трябвало да са ти пратили един линк за потвърждение

A за Dreamspark регистрирай се с акаунт в Microsoft, а после си го промени на студентския.

0
26/10/2016 10:01:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.