Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Онлайн записване за Основи на електрониката

Здравейте, 

Поради големия интерес към обучението, ние желаем да ви предоставим възможността да се включите в него онлайн. Може да заявите участието си от страницата на курса :)

0
Електроника
it.vladimirov avatar it.vladimirov 17 Точки

Имам следното питане: достъпа до курса само платен ли е ?
Сигурно бъркам някъде и не успявам да достъпя материалите, а основно се придържам към думите на Наков, че всичко ще е безплатно (обученията за хората гледащи материалите онлайн) и в момента се чудя защо не виждам нещата ?

Моля за насока.

(същия проблем имам и за: Практическа системна администрация за Windows - юни 2016)

0
15/07/2016 00:02:23
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Има два вида отворени обучения в СофтУни: 

  • Безплатни с платен изпит: Материалите са достъпни до всички, след като се запишат за курса (безплатно)
  • Изцяло платени обучения: Материалите са достъпни само за успешно заплатилите за курса.  

През цялото времетраене на обучението, достъпът до ресурсите се получава чрез записване за обучението, било то безплатно или платено. След края на всяко от тях, обаче, ресурсите стават свободно достъпни. 

2
it.vladimirov avatar it.vladimirov 17 Точки

Благодаря за насоките.
За мен не е важно дали в момента ще са достъпни, а дали изобщо някога ще са достъпни като ресурси. Последното изречение на коментара ми даде точна насока.
Поздрави и успехи желая.

0
martin.tasev avatar martin.tasev 2 Точки

Няма ли как да гледам само клиповете без плащам и да се явявам за сертификат???

1
DobriMintov avatar DobriMintov 0 Точки

Здравейте.

А след като е започнал курса вече. Може ли все пак да се запиша за онлайн обучението?

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравейте, 

Да, можете да се запишете, но имайте предвид, че ще трябва да наваксате с материала, който вече е минал :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.