Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Нощувки в София

Здравейте,
Записан съм за предстоящия курс по C# Основи присъствено и възнамерявам да пътувам всяка седмица. Интересува ме какви варианти има за нощувки в града. Конкретно бих искал да знам дали бих могъл да нощувам в студентски град, какви са цените и на какво разстояние (горе-долу) се намира от университета.

Тагове:
0
Общи приказки
orlinov avatar orlinov 11 Точки

От Студентски град не ти е много удобно за придвижване, а и там ако търсиш квартира, ще ти е малко по-скъпо.

По скоро огледай какви оферти има в Хаджи Димитър или Суха река

0
Alexandar avatar Alexandar 118 Точки

Здравей,

Да можеш да нощуваш в студентски. Всяко общежитие си има стаи, като хотелски. Цените варират от 10 до 15 за нощувка, зависи от общежитието. Намира се на около час( в най-добрия случай ) път - час и половина. Сменят се 2 градски. Първо от УНСС си хващаш 413, след това 85. Не е много удобно, но нищо не е час път, за сметката на 10 лева на нощувка ;) 

2
Vasilsk avatar Vasilsk 109 Точки

Или за по-бързо си хваща 280 или 94 до софийския и там чака тролеи 1, 2 или 4.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.