Loading...
u.ashikov avatar u.ashikov 9 Точки

Обучение по конкретна професия

Здравейте бих искал да попитам дали и четирите професии стартират през септември 2016г. или само някои от тях и какво става с тези, които професията, която са избрали няма септемврийски прием ?

Тагове:
0
Софтуерни технологии 16/07/2016 12:38:48
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Програмата е изработена така че независимо коя професия избереш, да няма дупки и винаги да има текущи курсове. Доколкото съм запознат от Септември започва курс по JS Core и този курс е задължителен за всички професии. Тоест май всички ще караме заедно този курс без значение какво сме избрали.

Даже на мен по логично ми звучи след JS Core да избираме окончателно професия, при положение че и без това всички ще го караме. Но и аз не знам кога точно става окончателният избор на професия.

0
16/07/2016 12:19:03
u.ashikov avatar u.ashikov 9 Точки

Да това го видях в програмата, но нали всяка професия има задължителни, препоръчителни и пожелателни модули, като за някои от тях този модул JS Core спада към препоръчителните и на практика се удължава момента в който ще можем да стартираме работа освен ако не сме Javascript професията ?

0
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Само не разбрах кой е този Професий. Някакъв римски император ли беше?

2
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Не помня и аз римски ли гръцки ли беше, ама имаше такъв :).

0
u.ashikov avatar u.ashikov 9 Точки

Е като разбереш пак пиши :)

0
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравей!

На последната лекция Наков каза, че ще има САМО JS CORE от септември 2016 - явно такъв е плана - но по принцип смятам, че трябва да има и DB FUNDAMENTALS C# or JAVA - това е най - логичното ако искаш професия C# / JAVA - даже се връзва и с текущото обучение - те минаха ADVANCED и OOP!

Поздрави!

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Да, на рецепция казаха, че можеш да продължиш и в ДБ Фундаменталс, освен в JS Core, но по мое мнение, ще е доста трудно без C# Фундаменталс (Advanced, OOP1, OOP2) да скочиш директно в дълбокото.

0
17/07/2016 12:08:04
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Доколкото бях разбрал още в началото се каза, че DB Fundamentals ще могат да запишат само тези, които са преминали C# / Java Fundamentals модулите (тези които се провеждат в момента). Причината е, че хората преминали само Tech модула, няма да имат необходимата основа, за да продължат нататък. 

Предполагам това е причината Наков да каже, че ще започне само JS Core през септември месец. Реално погледнато за хората в Tech, това е единствената алтернатива. За тези в C# / Java proffesional module, пък е немислимо да запишат JS Core, понеже ще трябва да чакат цяла година за нов курс за бази от данни.

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аха, възможно е, моята информация е от преди началото на 3.0 и явно е променена.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

JS Core, казаха че че стане и той задължителен и общо ще са 4 задължителни, ще има промяна в плана на обученеието скоро.

0
17/07/2016 04:03:14
u.ashikov avatar u.ashikov 9 Точки

Ясно мерси за отговора ! То непрекъснато има промени и сега задължителната част става година и половина за някои професии.

2
17/07/2016 09:27:34
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Хубаво е да ги минем всичките подмодули на Professional Modules и задължителните, и препоръчителните, и избираемите. Паралелно на това можем да си почнем някъде като стажанти, но е хубаво да се мине цялото обучение в Софтуни.

0
u.ashikov avatar u.ashikov 9 Точки

Да прав си хубаво е всичко да минем, но е хубаво и да работим паралелно, че как ще се издържаме поне такива като мен , които не са от София :)

 

1
17/07/2016 15:55:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.