Loading...
qvor.vasilev avatar qvor.vasilev 23 Точки

Прием в МТ&М

Здравейте,

Искам да ви попитам кога точно ще стане записването за МТ&M колеж? В края на седмицата попитах Петя същия въпрос и тя ми каза, че SoftUni изчаква до края на тази седмица (днес 23.05.2014) да се съберат повече кандидати и тогава ще придвижат молбите ни. А преди това бях звънял в МТ&М да попитам как стои въпросът със записването там при положение, че съм приет редовно в SoftUni и те ми казаха да не чакам излишно, а направо да отида там и да се запиша. Аз все пак реших да поизчакам SoftUni. Въпросът ми е следният: Ще стане ли цялата тази процедура през идната седмица (26.05-30.05) или да отивам там да се запиша на място?

Поздрави, Явор.

1
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте,

Записването за университети-партньори ще остане активно до края на ниво 1. С ВСУ се разбрахме ние периодично да пращаме информация към тях за новозаписали се студенти и те ще се свързват директно с вас за записвания и прочие.

За МТМ имайте малко търпение. Писахме им още в началото на седмицата, но те са имали акредитация тази седмица и са били доста заети. Помолиха за извинение за забавянето, в сряда ще доуточним детайли относно как да процедираме с желаещите да се запишат при тях.

@g.stoyanov В мейл със заглавие "Записване за група за ниво 1 + общежитие" от 30 април сме казали за записването за университети-партнъори:

"От днес можете да изберете и дали желаете да продължите образованието си в университет-партньор след 2-годишното обучение в СофтУни, както и да кандидатствате за общежитие. Можете да изявите желанието си тук: https://softuni.bg/users/applications. Линкът ще бъде активен още дълго време, така че ако още не сте решили дали и кой университет избирате, имате време до края на ниво #1 (август месец). Ще обработим заявките ви в най-кратки срокове и ще се свържем с вас."

2
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Мда явно съм пропуснал тази информация. Благодаря за бързия отговор.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Къде се събират тези кандидати? Явно нещо съм пропуснал? Не съм получил никакъв мейл с процедурата по записване! Моля за становище по въпроса от екипа на СофтУни! Благодаря предварително.

0
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

В Потребителския панел има линк към Кандидатствай за общежитие/Университет-партньор (В Секцията Какво да направя). Незнам обаче подаденото оттам Заявление за кандидатстване доколко е официално и обвързващо.

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Благодаря Ви много за информацията - това нещо съм го пропуснал.

0
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Вдигнах темата като важна за да могат хората които не са разбрали как става записването да видят информацията!

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Няма нужда чак да се прави важна, както казах тази информация вече е съобщена чрез мейли на всички. Четете малко по-съсредоточено.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.