Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки
Best Answer

До една седмица след изпита ще ги има в профилите. А сертификатите до 2, 3 седмици. При нас така беше.

2
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Какво значи да се "разнесат" резултатите или имаш предвид "изнесат"? Нали и сега всеки може да си види резултата?

0
20/07/2016 20:01:20
zhivko1985 avatar zhivko1985 34 Точки

Здравей, имам предвид да разнесат резултатите в профилите ни

Оценките ги знаем още след изпита, все пак виждаме колко точки сме изкарали.

1
20/07/2016 21:46:32
cheresharov avatar cheresharov 42 Точки

Всъщност оценката се формира от изпита, домашните и работа с менторите, така че не може 100% да се каже, че се знаят още от изпита :)

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Не съобразих, защото аз съм онлайн, а там само изпитът има значение.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.