Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

shorti avatar shorti 47 Точки

Системата работи от доста време, а относно изпитните дати ще има изпит на 01.06.14 но местата свършиха много бързо и ако не сте успeли да се запишете остават 26 и 27 като дати.

-1
Petyr avatar Petyr 9 Точки

А къде мога да се запиша за някоя дата?

0
shorti avatar shorti 47 Точки

Всички които са допуснати на изпит, са получили майл с информация. Иначе линкът за записване е  Изпит

1
Petyr avatar Petyr 9 Точки

Ахаа мерси - явно за сега не съм допуснат .. Да не би да е защото не съм пратил всички домашни ?

А и забравих да добавя - линка не се отваря.
0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Изключително важно е да си проверявате често email-а. Винаги се изпраща важна информация там. Хората вече избраха дата, на която ще се явяват на изпит. Цялата тази информация е дадена и в най-горните теми във форума. Не разбирам как може някой, който ще се явява на изпит - да е неинформиран.

1
AlexKondov avatar AlexKondov 91 Точки
Все още има няколко места, едно приятелче преди малко се записа. Погледни за всеки случай линка в имейла си и виж дали все още можеш.
1
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

Искам да попитам , понеже се записах в понеделник , дали е възможно да си сменя датата за изпит във вторник! Понеже ми изкочи ангажимент и не ми се иска да го отлагам. Също дали може да се разменим с някои?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Пиши тук или на посочения мейл, за да известиш екипа за проблема си. В крайна сметка, ако не успееш да се свържеш и да те преместят и изпуснеш датата, иди на следващия ден и на място обясни ситуацията си. Със сигурност няма да те върнат :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.