Loading...
taniobg avatar taniobg 0 Точки

Видео от 23.07

Здравейте,

Видео записа от 23.07 спира при започване на втората почивка. В презентацията имаше още не зясегнати в записа теми.

Урока продължи ли? Или пруключи до там ?

 

Поздрави

Таньо Николов

Тагове:
0
Електроника
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5295 Точки

Кой курс? Дай линк.

0
taniobg avatar taniobg 0 Точки

 Здравей,

 

Линк ми е трудно да изпратя, че пиша през телефона.

Курса е : Основи на електрониката

Дата: 23.07 

Тема : Променливотокова електроника

Видеото завършва при излизане за 10 мин. Почивка.

 

Аз съм записан онлайн, и ми е интересно дали до там е приключила лекцията, или ще има допълнително видео?

 

С уважение,

Тяньо Николов

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.