Loading...
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Enumerations and Attributes Problem 11: Create Custom Class Attribute

Здравейте,

Затруднявам се да разбера какво бъркам в решението на задачата: http://pastebin.com/0BVwfzbf

Нулевият тест минава успешно. Прескочих имплементацията на Weapon класа, мислейки си, че не е от значение в случая. Може ли за насока какво не съм съобразил?

 

 

Тагове:
0
C# OOP Basics
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Предполагам, че задачата изисква всички команди от предишната задача - т.е. надгражда задача 10 Inferno Infinity.

0
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

ОК, сега боря Inferno Infinity и ще видим :)

0
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Е да де, ама как да си ъплоудна файла, при условие, че максималната големина на zip файла е 16KB, а архивирания ми файл е 40KB. Възможно е файла да е толкова голям файла понеже, докато писах 10 задача, гледах в същото време да правя и 12-та...

0
stambi4a avatar stambi4a 126 Точки

Опитай да не архивираш bin и obj папките от папката на проекта.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.