Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Има грешка или в условието или в теста, днес на упражненията ще ги помоля да я оправят...

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Благодаря!

Но все пак има хора, които са минали всички тестове ...

Пробвах всичко, което ми дойде на ум, но без резултат ...

0
ArmenPotourlyan+deleted! avatar ArmenPotourlyan+deleted! 488 Точки

Оправиха условието:

Regular (increases each stat by 2)

Преди на Regular беше +3

2
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Благодаря!

Така вече всичко е наред!

Тъпо, че загубих толкова много време, а най-вероятно и много други хора.

1
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Problem 11 = Same problem 

:D LOL

Днес не е моят ден!

:)

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами последният тест, както и останалите минават... Не виждам грешка никъде.

-1
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

За 10 или 11 говорим? Или и за двете задачи?

0
vancho avatar vancho 430 Точки

И за трите (все пак 11 и 12 екстендват 10-та) минава на 100 от 100 т.

-1
26/07/2016 11:57:11
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Това е ясно ... вижда се в Judge ...

Просто малко ми писна ... :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.