Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

koksibg avatar koksibg 892 Точки

Изпита трябва та го изкараш с оценка мин. 5.00 за да ти дадат сертификат.

около 4-5 задачи от 6. Оценката ти зависи от самия изпит(около 80%), от домашните (20%) и от форума

около 5%.- ако си присъствено обучение

0
29/07/2016 18:48:09
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

Use the FAQ section. (:

0
29/07/2016 19:00:12
btonew avatar btonew 43 Точки

Получаваш сертификат при оценка минимум 5.00, което ще рече между 500 и 600 точки на изпита.

0
29/07/2016 20:11:16
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

Не баш...

 

Няма точно определен критерий, който да показва с точност колко точки на изпита отговарят на каква оценка за курса. Това се определя отделно за всеки един изпит на базата на средното ниво на всички явили се студенти.

0
btonew avatar btonew 43 Точки

Ако 5 от 6 напълно решени задачи не са достатъчни, то това би било някакво изключение.

0
fl3x1324 avatar fl3x1324 60 Точки

Здрасти, нищо подобно не казвам. Просто исках да отбележа, че не може да се каже : ей толкова точки ти трябват за сертификат. Тъй че OP-то нищо повече не може да направи от това да даде всичко от себе си. 

 

Поздрави и успех на всички!

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Трябва да имаш оценка над 5.00, за да получиш сертификат. Ако си редовно играят роля оценката от изпита, домашните и активността във форума, ако си онлайн оценката и форума. Ако изкараш по малко от 500 точки на изпита например 480, 490, но имаш домашни и активност във форума, ще успееш да изкараш оценка над 5.00 и да вземеш сертификат. Ако решеш всички задачи на изпита взимаш на 100% сертикат.

0
NoraD avatar NoraD 6 Точки

Здравейте,

само да поправя малко последния коментар на колегата borislav9212, касаещ оценката и точките ако си записал присъствено, а именно, максималния брой точки, които може да получиш за курса, са 110: 80 точки са за изпита, 10 точки от домашни, 10 точки от работа с ментор и 10 точки от форума. Това е информацията, която получих от Софтуни, за мое съжаление след края на изпита. Аз лично не бях работила по време на курса активно с ментор, нито съм била особено активна във форума, поради което автоматично съм с 20 точки по-малко и няма да получа сертификат.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.