Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Шампионите от изпита по Photoshop, май 2016. Авторски решения.

Готови са резултатите от изпитите по Photoshop. Статистиката е:

Изпит на 5.07:

81% с оценка над 60 точки

Шампионите, с над 95 точки са:

AStoyneva 100
IvelinaVasileva 100
violeta_kirova 98
Aelita 97
ggabie 97
SilviyaZhivkova 96
Galabina_Nedelcheva 95

Изпит на 10.07:

77% с оценка над 60 точки

Шампионите, с над 95 точки са:

Didka_val 100
IvaKostova 100
S.Georgiev91 100
Elmorilion 99
slupov 99
PlamenaVladimirova 97
vasko444 97
IanaSt 96
IskraMareva 96
Ivanow 96
MonikaD 96
Ninelnik 96
Watercolour 96

На долните линкове можете да видите какво сме имали предвид:

Авторските решения от 5 юли.

Авторските решения от 10 юли.

Пълните резултати с коментарите ми за всяка задача ще получите в студентските си профили в понеделник-вторник, след като ги обработят от СофтУни и добавят бонус точките.

Честито!

 

6
Photoshop
StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Здравейте, имам 58 точки на изпита, което разбирате е много неприятно за мен. Проблемът е, че нямам никакви точки дадени за домашни, а съм предал 5 от 8те домашни. Също така съм оценявал поне по 3 домашни и мисля, че трябва да имам още 5-6 точки от предадени домашни и оценяване на такива. След 5тото изобщо спрях да уча, защото имах здравословни проблеми и това е и причината да не съм направил нищо по 2те задачи за по 20 точки, които бяха от последните лекции. Може ли да ми кажете каква е причината да нямам точки за домашните или поне към кого да се обърна.

0
S.Georgiev91 avatar S.Georgiev91 37 Точки

Здравей колега,

Мога да те посъветвам да пише директно на екипа на СофтУни - info@softuni.bg , за да може да ти отговорят по- бързо, защото тези страници не са много посещавани, понеже курса свърши.

Надявам се вече да си оздравял :) ,  нищо не пречи да наваксаш с малко закъснение.

 

 

 

 

0
StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Благодаря за съвета, реших първо да му пиша на имейла и ако не ми отговори ще отида до СофтУни, защото за втори път ми се случва така, на един курс съм 100% сигурен, че имам решени задачи за 15 точки, а имам дадени - 10. Писах им 100 имейла - резултат никакъв, а там ситуацията беше че оценката ми е 5,30 и с повечето точки ще имам поне 5,50, което вече е Отличен и има смисъл да се разправяш.

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Абониран съм за темите от секция Photoshop и получавам съобщения за всяка нова тема, отговор или коментар. Отговарям на всички мейлове, свързани с обучението, и не само.

Добре е, че беше повдигнат този въпрос, действително има недоразумение и на курсистите с резултат под 60 точки от изпита не са били добавени бонусите, очаквайте коригираните резултати.

Не е добре да се разчита само на тези 60 точки. Трябва всичко да е перфектно и да са спазени всички обявени изисквания, носещи евентуално отнемане на точки.

Пожелавам на всички здраве и успехи!

0
02/08/2016 19:18:59
slupov avatar slupov 3 Точки

Ееее това 99 точки е много гадно хаха :) Cheers

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Липсващата точка е заради растеризирането на смарт обекта от 1 задача. Не че нямам основания да взема още 2-3 точки, ако ще ви стане по-добре :)

0
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

Здравейте, бих искал да попитам, кога и откъде можем да си получим сертификатите на хартия?

1
03/08/2016 19:08:33
EmilZonev avatar EmilZonev 40 Точки

И аз се чудех дали ще ги има и на хартия?

0
didi.kolevaa avatar didi.kolevaa 3 Точки

Имам 96.69 точки, липсвам при шампионите laugh

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Това е класация на база на резултатите само от изпита, без бонусите.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.