Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kaloyan83 avatar Kaloyan83 1 Точки

Проблем с Edit на PHPblog

Здравейте!

Нещо не ми работи Edit post на PHP блога. Не можах да намеря къде е грешката и имам нужда от малко хелп.

Това е линка към кода:

https://github.com/Kaloyan83/PHP_Blog/tree/master/blogPHP

 

Тагове:
0
Fundamentals Module
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Аз не виждам да правиш какъвто и да е EDIT.

https://github.com/Kaloyan83/PHP_Blog/blob/master/blogPHP/controllers/PostsController.php#L60

Това, което виждам е че правиш една гора валидации и ако няма проблем с валидацията, просто намираш поста в базата. Дали не трябва да му сложиш някакви нови данни след като го намериш, мислиш ли?

0
Kaloyan83 avatar Kaloyan83 1 Точки

Може ли да дадеш малко повече инфо какво и къде на направя?

Благодаря предварително!

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Мога, но не искам. Така няма да се научиш на нищо, а просто ще препишеш това, което ти кажа.

Затова ти зададох така въпроса. Дал съм ти линк и към функцията, в която мисля че е проблемът. Ще те попитам така: в тази функция edit(), къде точно според теб си написал редактирането на пост. Къде си казал, че искаш нещо в поста да бъде редактирано?

0
Kaloyan83 avatar Kaloyan83 1 Точки

Прав си !

Проблемът е решен и най-важното е, че разбрах как.

Мерси за хелпа!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.