Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kalinamomkova avatar kalinamomkova 26 Точки

BashSoft Lab - Проблем с размер на файла при качване

Здравейте,

Преди малко се опитах да си кача лаба в определеното за целта място. За съжаление, опитът ми остана безуспешен, защото разрешения размер на файла е 2МБ, а моя е 11МБ. Изтрих папките .vs, suo, bin (в основния проект и в проекта с тестовете), obj (в основния проект и проекта с тестовете), клас диаграмата, и папката TestResults. Файлът ми все още е прекалено голям, за да може да бъде качен.Така, че имам една молба - може ли да се увеличи допустимия размер за качване на лабовете или моля ви, каже ми - какво още да изтиря?

Тагове:
0
C# OOP Advanced
IskrenPenev avatar IskrenPenev 177 Точки

Прегледай си отново съдържанието на папките. Моята папка бе архивиране и без триене на нищо беше 835 KB, а след като я zip-нах стана 280 KB.

0
kalinamomkova avatar kalinamomkova 26 Точки

И как проекта ти е толкова малък? Сега погледнах размера на проекта, който сваляме от страницата на курса. Първоначалния размер на архива е 10,3 МБ. Големия размер на файла идва от папката packages. За да си смъкна проекта трябва да я изтия и да разчитам, че този който го отваря, ако има такъв човек ще има включена опция за ристорване на nuget packages, но не съм сигурна колко добра идея е това.

0
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Аз я изтрих и го качих без нея. Нямах избор. Дано да стане така. Няма да е лошо да споделят от екипа как очакват да го качим - кои папки да влизат и кои не. Просто да е като изисквания.

Поздрави

0
06/08/2016 02:13:20
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

VS се бяха изгаврили и в една от версиите беше спряно автоматичното възстановяване на пакети. Не го ли оправиха?

Моят съвет иначе е все пак да изтриеш папката. :)

1
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Така като гледам nuget пакетите са към 20mb, всичко останало (без да се трие нищо) няма 1mb. Не виждам смисъл да се качват и те. Лимита си остава 2mb.

0
aruseva avatar aruseva 29 Точки

И на изпита ли ще си качваме проекта без nuget пакетите?

Добре е някой от от СофтУни да ни даде разяснение какво трябва да включва архива, който ще качваме в judge.

0
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Със сигурност не качвате nuget пакетите, повече разяснения предполагам ще има на изпита.

0
06/08/2016 15:57:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.