Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Проблем с VS 2015

Здр колеги, ще се радвам ако помогнете за проблема ми. А той е, че когато си пуснах VS днес и цъкнах нов проект ми даде проблем. Попитах и ме посъветваха да преинсталирам VS. Аз направо изтрих цялото VS и изтеглих на ново VS 2015 update 3. Както си се инсталираше ми излезе този проблем. Проверих в msdn  и там пишеше като решение "None needed, this is an incorrect string.". Но като излезе тази грешка спира цялата инсталация и не мога да се оправя вече два часа.

Team Explorer for Microsoft Visual Studio 2015 Update 3 CTP1 : Fatal error during installation.

Благодаря предварително.
 

Тагове:
0
Общи приказки
BalioFVFX avatar BalioFVFX 40 Точки

Здравей! Пробвай да спреш антивирусните програми преди да инсталираш Visual Studio.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.