Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Изпит "Programming Basics"

Добър вечер на всички! Искам да попитам по време на изпита какви ресурси ще можем да ползваме? Например да си преглеждаме кодовете на стари програмки, да търсим информация в интернет и пр. Благодаря предварително! :)

Тагове:
1
Programming Basics
koksibg avatar koksibg 892 Точки
Best Answer

Абсолютно всичко можеш да ползваш - без "Чужда помощ"- т.е. нямаш право да ползваш фаейсбук и др. подобни чат програми и сайтове, също и скайп. Не можеш да питаш друг колега в залата затова как да си решиш задачите. Също и квесторите и да задаваш въпроси във форума на СофтУни (по време на изпита) и мисля, че не можеш да ползваш и Pastbin.

Можеш да ползваш Гугъл и др. търсачки, можеш да ползваш разл. учебници, ако имаш стари решения на някои задачи - можеш да ги ползваш.  Най-добре си подготви всички решения на задачите, които си решавал и си ги качи на флашка или на лаптопа. И си носи и тетрадка и химикалка- ако ти се наложи да разпишеш някои код или др. неща.

 И аз ще ходя на 28.08. Можеш да питаш лектора си за подробности.

Пожелавам ти успех на изпита.

Това е от мен.

0
10/08/2016 20:04:39
nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Искрено ти благодаря за информацията! Успех и на теб и лека вечер ти пожелавам! :)

1
nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Само още нещо, че сега се сетих... ще имаме ли право да си преглеждаме видеата от лекциите?

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

А ще може ли да си преглеждаме кодове на задачи, които сме решавали в Джъдж? Или и те трябва да са свалени предварително? Защото аз ги решавам само онлайн, когато съм на работа и ги нямам като файл, а вече са над 100...

0
Plamen27 avatar Plamen27 599 Точки

Може да преглеждаш видеа колкото искаш.

Относно отговора на колегата имам една забележка - флешките не са разрешени на изпита. Ако носиш флешка, каквото и да правиш с нея го прави преди изпита и го качвай на компютъра, по време на изпита флешките са забранени.

1
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Това за флашките и аз не го знаех - мислех, че може да се ползват, макар, че не разбирам защо не може, това което го има на флашката - може да е и на лаптопа. Е ако се има впредвид - да не вкараш някой вирус ако ползваш комп на СофтУни - тогава съм съгласен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.