Loading...
radeon avatar radeon 2 Точки

Предлагат ли се обучения в SoftUni за мисловните карти.

Разгледах доста във форума и не успях да намеря нищо за мисловните карти, а ги срещах някъде в лекците за това реших да напиша тази тема, която е леко извън сферата на програмирането.Въпроса ми е предлага ли се обучение( или предвижда ли се за в бъдеще обучение) в SoftUni за изготвянето на правилна мисловна карта, макар че аз не умея да ги употребявам коректно (това е целта поради, която пиша подобна тема) смятам, че ще бъдат доста полезни в ученето от скоро се опитвам да ги използвам и смятам, че са доста полезен способ за учене.

Поздрави :)

Тагове:
1
Общи приказки 11/08/2016 00:46:48
AntyfrizZz avatar AntyfrizZz 238 Точки

Здравей,

 

Разгледай тези курсове. https://softuni.bg/courses/teamwork-and-personal-skills

В някои от тях има материали за мисловни карти.

 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.