Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kristianchooy avatar Kristianchooy 59 Точки

Транспорт до СофтУни

Здравейте!
 

Искам да ви попитам за подходящ транспорт от централна автогара  или студентски град(знам как да стигна до студентски град и знам че е по близко)  до софтуни на 28ми август(изпита по programming basics) , тъй като съм от Дупница и не ми е много ясна обстановката в София.

Тагове:
0
Общи приказки 11/08/2016 15:35:24
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Привет,

Най лесно е да изчакате на спирката на автобусите (по-на рядко са, оставете си време) на централна автогара автобус 413.

Возите се с него до спирка Дианабад. Това е третата спирка след телевизионната кула. За по-сигурно на колелото на ТВ кулата помолете шофьора или някой да ви каже кога е спирка Дианабад.

После може да следвате маршрута по тази карта или да ползвате навигация от гугъл за адрес София, ул. Тинтява 15.

как да стигнем от спирка на автобус 413

---

Ако се оправяте със смяната на линиите в метрото, може и с него до спирка Г.М. Димитров.

Пишете, ако не е достатъчно ясно.

Аз също ще съм на изпит тогава.

0
11/08/2016 16:00:13
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Друг вариант е от Централна автогара да се качиш на метрото и да слезнеш на метростанция Жулио Кюри. От там SoftUni ти е на 5 минути пеша.

1
zisov4eto avatar zisov4eto 19 Точки

Метрото е най-добрият вариант. Само когато стигнеш станция Сердика трябва да слезеш и да се качиш на горната линия на Сердика и от там хващаш метрото посока Младост/Летището и слизаш на Жолио Кюри. :)

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Хвани метрото. По-бързо е, по-лесно, по-удобно за човек, който не живее в София, тъй като съобщават спирките и по-лесно ще знаеш на коя спирка си. Стигаш с 1 билетче и винаги можеш да питаш някой в метрото. Като слезеш на автогарата излизаш през бариерата за автобусите. Веднага в ляво има подлез, влизаш в него (ако е затворен поради някаква причина, вървиш няколко метра направо и влизаш в подлеза пред гарата). В подлеза има табелки на къде е входа за метрото. Влизаш, хващаш метрото, което отива към Сердика (ако не се лъжа, като влезеш от гарата се пада входа от дясната страна), ако не си сигурен в коя посока да влезеш, питаш където продават билети. На Сердика слизаш от метрото и хващаш на ляво, като гледаш червените табели, на които пише Линия 1 (ще ти се пада вероятно като се качиш по стълбите да тръгнеш наляво). Минаваш през един тунел, качваш се по стъпалата доста нагоре и хващаш метрото в посока Младост (влакът който ще дойде от ляво, има табели на перона от коя страна в каква посока отива влакът).
От там вече лично предпочитание или до станция Ж. Кюри или до Г.М. Димитров, СофтУни е по средата. Можеш да видиш на картата как се стига от всяка метростанция до СофтУни и да си прецениш. 

0
BalioFVFX avatar BalioFVFX 40 Точки

Аз пътувам от централна до Софтуни с метрото, много бързо става, а спирката е на 5 минути от Софтуни. В коментарите са ти написали как да стигнеш. :))

0
Kristianchooy avatar Kristianchooy 59 Точки

Благодаря ви на всички :) Надявам се няма да се объркам

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.