Loading...
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Пробва ли да написнеш бутона View Details при резултата долу?

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки
Unhandled Exception: System.InvalidProgramException: Common Language Runtime detected an invalid program.
   at House.Program.Main(String[] args)

 

това ми изписва,. кода работи в visial studio ,. чудя се дали не изпускам нещо или  да рестартирам ,. нямам идея .,. малко тъпо ама ,. затова се пита 

0
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Разгледай моя код, написал съм малко коментари, какво и къде се случва: http://pastebin.com/4WTsvrqg

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

@ Luko193 виждам като практика, че когато някой си пусне кода, никой не си прави труда да го погледне, а просто дава за предложение друг код. Супер е, че си написал коментари, но нека разгледаме проблема на автора все пак.

@ davichonov365 поиграх си с кода ти. Първо пуснах празен static void Main() за да видя да не се е счупило нещо в джъджа. После пусках всеки for цикъл по отделно, даваше все грешни резултати (нормално), но нямаше Exception-и. Когато добавих и последния for цикъл:

            var bodyrows = n - (n + 1) / 2;
            for (int row = 0; row < n / 2; row++)
            {
                Console.Write("|");
                Console.Write(new string('*', n - 2));
                Console.WriteLine("|");

            }

Грешката започна да излиза. Единственото което видях е, че "bodyrows" не се ползва, и реших че мога да го изтрия. В момента, в който изтрих тази променлива, задачата даде 100 точки.

В заключение, вероятно unused variables се считат за стриктен проблем от judge-а, нямам друг обяснение. Убеден съм и, че преди това не беше така.

EDIT: В момента пробвам с други unused variables и си работи. Не е от това. Вероятно е от делението. n - (n + 1) / 2. Паля VS в момента да тествам.

2
13/08/2016 14:44:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.