Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

varbanov88 avatar varbanov88 38 Точки

Дилема за обучението

Здравейте,

Проявям сериозен интерес към обучението тук, но възникникна един въпрос, който силно ме вълнува.

Аз съм на 28 години, живея и работя във Варна.

И въпросът ми е дали е късно вече за мен да се развивам в софтуерното инжинерство и дали ако завърша успешно обучението тук бих имал шансове да си намеря работа?

 

Благодаря предварително за съветите ви и изказаните мнения

Тагове:
2
Общи приказки 17/08/2016 09:35:08
uzunovz avatar uzunovz 61 Точки

Лично мнение - 28 години хич не е късно.

Можете да станете добър програмист. Имам много примери за хора на 26, 30, 45. Ще се запознаете с такива хора в Софт Уни. Решаващо е да отделяте време и да не се отказвате.

И най-важното, учи се чрез практика - упражнявате се и винаги щом някъде има работа или задача, която може да вземете - взимайте я. Това поне е моят принцип. Действа.

Аз почнах на 26. На 27 дойдоха и първите задачи.

Давайте смело и успех! Сега със Софт Уни е 10 пъти по-достъпно.

 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Тъй като не искам да пълня темата, а вече съм отговарял на човек с колебания дали да избере СофтУни, бих ти предложил да погледнеш отговора ми в тази тема относно какви важни предимства ти дава СофтУни (според мен).

Ако се питаш дали е късно да започнеш да се занимаваш с програмиране, има и еднo проучване от North Carolina State University, което използва данни от Stack Overflow, за да определи възрастта след която може да се забележи спад на нивото у програмистите и отговорът е малко по-далеч от 28 - между 50 и 60 :)

 

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

На 33 съм и преди 2 месеца си започнах като пич :) От Май 2015 випуск. Учи си без да се притесняваш и от самото начало развивай Гитхъб и Линкедин.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.