Loading...
georgi.marokov avatar georgi.marokov 13 Точки

Отворени курсове > Затворени курсове

Привет. Не знам дали има някаква грешка или Отворените курсове са вече затворени и говоря конкретно за курсовете по Практическа администрация на Windows и за Microsoft Development. Нямаме достъп до видеата и презентациите?

1
Open Courses 19/08/2016 13:11:00
ktrajkov avatar ktrajkov 4 Точки

И мен ме интересува този въпрос. То май всички станаха затворени. Като всяко нещо в България, на което пише "безплатно".

1
Wencii avatar Wencii 90 Точки

От екипа бяха казали, че докато трае даден курс, видеата ще са достъпни само за тези, които са записани. След като свърши, ще са достъпни за всички. Естествено, в youtube можете да си ги търсите и гледате.

1
georgi.marokov avatar georgi.marokov 13 Точки

Търсих ги в ютуб, но ги няма или не успях да ги намеря.

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Скрити са, може да се достъпват само с линк.Мисля, че тва се прескача като ги отваряш през плейлист.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.