Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reath avatar Reath 188 Точки

Промо кодове за хостинг

Здравейте!
 Имам проблем с кода за отстъпка за хостинг акаунт. Избрах си ICN като провайдър, успях да си добавя хостинг към количката, но проблема е, че искам да се възползвам от тези 50% отстъпка на .com домейн, но след като си добавя .com домейн в количката и въведа кода отново (Така са инструкциите, които получих в мейла) в полето "Промо код" ми дава следното: "Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!" и цената, която дължа си остава 19,20 (Колкото си струва .com домейн). Само при мен ли нещо не ще да ми приеме кода, или и други изпитват подобен проблем?

direwolf avatar direwolf 13 Точки

Здравей,

може ли да ми пишеш на мейл d.manchev@icn.bg, като ми кажеш промо кода си (моля не го показвай тук) за да проверя какво не е наред :)

0
divna.viva avatar divna.viva 2 Точки

В момента има добро предложение от Jump.BG за Безплатна миграция на сайт + подарък + отстъпка за хостинг (до 25% за 3 години). Офертата е за нови клиенти, които желаят сайтът им да бъде мигриран професионално. Като подарък ще бъдат компенсирани за времето, което остава по текущия им договор за хостинг. Ако имат още 5 месеца по договора, ще получат 5 месеца в повече към новия план.

С код divna25 цената може да се намали с 25% за до 3 години, ако планът е три годишен. Ползва се еднократно. А с код divna10R - отстъпката е 10%, както за първата година, така и за всяка следваща. Повече за кодовете и кои услуги покриват - Промо кодове (купони) за хостинг, Cloud VPS и сървъри от Jump.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.